ברלין מאורגן בשילוב דרזדן פוטסדאם לייפציג

13-19/10/2017

 ההרשמה על בסיס מקום פנוי - נא לפנות למשרד 

טיול מאורגן - טיול כוכב

ברלין בשילוב דרזדן פוטסדאם לייפציג
13/10-19-20/10/17

6 לילות 7 ימי טיול מלאים

כולל אר' בוקר לאורך כל הטיול + 3 ארוחות ערב במלון+ יציאה למופע בילוי ערב

יום 1 – ת"א – ברלין

נטוס מנמל התעופה בן גוריון לברלין. לאחר הנחיתה נערוך סיור מודרך בברלין אותו נפתח בשער ברנדנבורג, האתר המפורסם ביותר של העיר ואחד מציוני הדרך ההיסטוריים שלה. נמשיך דרך שדרת אונטר דן לינדן המפורסמת, אחד הצירים המרכזיים בעיר מימי תקופת פרידריך הגדול. נראה את בניין האוניברסיטה "הומבולדט", נבקר בבבל פלאץ מקום שריפת הספרים בשנת 1933 ונראה את האנדרטה המפורסמת של האומן הישראלי מיכה אולמן. נמשיך ונחצה את השפריי, הנהר אשר יובליו מקנים לעיר מראה ייחודי, לאי המוזיאונים ונגיע לרובע ניקולאי הססגוני. נראה את המבנה האדום של עיריית ברלין רבתי, נגיע לכיכר אלכסנדר ונעלה אל מגדל הטלוויזיה אשר מתנשא מעליה. נמשיך לביקור בגלריה המזרח גרמנית לראות את שרידי חומת ברלין. נמשיך לרחוב הקו דאם המפורסם, אשר בחלקה המערבי של העיר, ונסיים את סיורנו במלון בו נשהה במהלך השהייה בגרמניה. נסעד ארוחת ערב משותפת. 

 

יום 2 – ברלין ההיסטורית

עם בוקר נצא לביקור ברייכסטאג**, נעפיל אל כיפת הזכוכית של בית הפרלמנט הגרמני, ממנה נשקף נוף מרהיב על ברלין. נמשיך בטיולנו לכיכר פוטסדאם (פוטסדמר פלאץ) איזור אשר בו נגיע לטובי מופעי הארכיטקטים בעולם. מכיכר פוטסדאם נמשיך לאורך הקו שהפריד בין מזרח למערב לביקור במוזיאון* הטופוגרפיה של הטרור שם שכנו מרתפי הגסטפו, נמשיך לאורך תוואי החומה דרך פרידריך שטראסה ונגיע ל"צ'ק פוינט צ'רלי", נקודת המעבר המרכזית בין שני חלקי העיר עד נפילת החומות. משם נמשיך לאתר ההנצחה לזכר יהודי אירופה שניספו בשואה.נבקר במוזיאון אשר שוכן באתר ובו אוסף צילומים המתעד את תקופת השואה הביקור באופן עצמאי והכניסה חופשית. חזרה למלון. בהמשך נוכל לצאת לבילוי באחד ממוקדי הבילויים של ברלין.
* מוזיאון הטופוגרפיה של הטרור הינו מוזיאון רחוב פתוח ללא עלות כספית.
*** עקב התראות טרור בשנים האחרונות ייתכן והסדרי הכניסה לרייכסטאג משתנים מעת לעת. הביקור אינו כרוך בתשלום ומותנה וניתן רק בהתאם להוראות הממשלה.

 

יום 3 – דרזדן (בירת סקסוניה) – שמורת סקסוניה

היום ניסע לביקור בדרדזן בירת מדינת סקסוניה ומרכז הבארוק הגרמני. העיר אשר חרבה לחלוטין במלחמת העולם השנייה ואשר קמה מעפרה. נראה את כיכר העיר העתיקה עם בית האופרה המפואר שבנה האדריכל סמפר, את ארמון צווינגר ונבקר באחד המוזיאונים במתחם. בהמשך נראה את תהלוכת הנסיכים המפורסמת המורכבת מאריחי פורצלן ונגיע לביקור בכנסיית גבירתינו ששוקמה בשנים האחרונות, נעלה במדרגות המובילות למרפסת ברוהל עם התצפית המרהיבה על נהר האלבה. מכאן נצא לביקור באחת משמורות הטבע היפהיפיות, שמורת סקסוניה השוויצרית בסטאי על נופיה המרהיבים כולל סיור רגלי בבסטאי. נשוב לברלין בשעת ערב מאוחרת. ארוחת ערב ולינה. 

 

יום 4 – ברלין היהודית

את היום נייחד לברלין היהודית. נצא אל הרובע היהודי   ונתחיל בביקור בבית הכנסת החדש ברחוב אורניינבורגר הבנוי בסגנון מורי ביזנטי, בעל כיפת זהב. נמשיך לביקור בבית הקברות היהודי הישן בו ניצבת מצבתו של משה מנדלסון, משם נמשיך לביקור במוזיאון היהודי אשר מספר על יהדות גרמניה. נמשיך לביקור בוואנזה ונבקר בוילה המפורסמת השוכנת על שפת האגם בה נערכה הועידה בה תואמו מרכיבי "הפתרון הסופי". בדרך חזרה לברלין נבקר ברציף גרונוואלד, אנדרטה לזכר הטרנספר היהודי מברלין.  

 

יום 5 – ברלין – לייפציג - ויטנברג-לותרשטאט

היום נצא לביקור בעיר המרשימה לייפציג ובעיר ויטנברג-לותרשטאט העיר בה החלה תנועת הרפורמה בכנסיה הנוצרית, לותר ייסד את הכנסייה הפרוטסטנטית. נראה בה את 2 הכנסיות המרשימות וכיכר העיר והשוק ההיסטורי ונספר את הסיפור. משם נמשיך ללייפציג עיר הירידים ההיסטורית המפורסמת והמרשימה עוברת תהליך פיתוח כלכלי מואץ הבא לידי ביטוי במראה החיצוני שלה, נבקר בכנסיית תומאס בה קבור המלחין הנודע יוהן סבסטיאן באך, כנסיית ניקולאי, בה החלה ההתקוממות הפאסיבית כנגד השילטון הקומוניסטי, נראה את בית העירייה הישן ונבקר באנדרטה היחודית לזכר הקהילה היהודית שגרה בעיר. נמשיך לאנדרטה המרשימה המנציחה את "קרב העמים" בו הובס נפוליאון ב- 1813. באם יאפשר הזמן נבקר בגני וורליץ הסמוכים לעיר ויטנברג. בתום הסיור נשוב למלוננו שבברלין.

יום 6 – ברלין – פוטסדאם

היום נצא מברלין לעבר פוטסדאם בירת מדינת ברנדנבורג שהתפרסמה במאה ה-18 כמקום מושב המלך הפרוסי. נבקר בגני ארמון סאנסוסי, נראה את ארמון סאנסוסי, בית התה הסיני, הארמון החדש ונכנס לסיור מודרך בארמון סיסילנהוף בו נערכה ועידת פוטסדאם המפורסמת ב-1945. נסייר בפוטסדאם העתיקה ובדרך חזרה לברלין נראה את האיצטדיון האולימפי שנבנה בתקופת הרייך השלישי ושופץ לאחרונה לכבוד משחקי המונדיאל שנערכו בגרמניה.ניסע לאורך שדרות קודאם, השדרה המרכזית של ברלין המערבית,נבקר בכנסיית וילהלם, אשר נשתמרה כזיכרון לימי מלחמת העולם השנייה ונסיים את היום במרכז הקניות המפורסם הKDW בו תינתן לנו ההזדמנות לאכול במפלס בעל מיגוון מדהים של סוגי מזון. חזרה למלון לארוחת ערב ולינה.

יציאה בערב לבילוי במופע מהנה בברלין*STARS IN CONCERT

*ייתכן כי יהיה מופע אחר וכי המופע יתקיים בערב אחר בטיול.

 

יום 7 - ברלין - תל אביב

היום נטייל לאורך טיילת השפריי ונצא לשייט על נהר השפריי, שייט של שעה. נשוב אל אי המוזיאונים, נבקר בקתדרלה המרשימה של ברלין הברלינר דום, ונמשיך לביקור במוזיאון הפרגמון הנחשב לאחד מגדולי המוזיאונים בעולם, שיסכם את טיולנו בברלין. העברה לשדה התעופה לטיסה חזרה ארצה. נחיתה בתל אביב בשעות הלילה המאוחרות בין יום 7 ליום 8. 

 
     

***עקב התראות טרור בשנים האחרונות ייתכן והסדרי הכניסה לרייכסטאג משתנים מעת לעת. הביקור אינו כרוך בתשלום ומותנה        וניתן רק בהתאם להוראות הממשלה לעיתים הביקור בתוך המתחם איננו מתאפשר מסיבות הקשורות בהסדריי הבטחון במקום.

** ייתכנו שינויים בסדר התוכנית על פי לוח ימי וזמני הטיסות וכן ימי ושעות הפתיחה של האתרים לאורך מסלול הטיול. לעיתים אף ייתכנו ויתורים על חלק ממקומות הביקור תוך מתן תחליף ראוי במקום וזאת אף לאחר היציאה מהארץ.

*חשוב להבהיר ולציין חד משמעית כי כל שינוי ו/או מחדל הקשור בחברת התעופה אינו מהווה עילה לתביעה כנגד חברת פגסוס והאחריות כולה היא על חברות התעופה במקרה זה וכי פגסוס תהיה פטורה מכל פיצוי בגין שינוי ו/או מחדל שכזה.        

 

תאריך יציאה ומחיר הטיול:

יציאה

חזרה

מדריכ/ה

מחיר כולל טיסה*

 

13/10/2017

 

19-20/10/2017

 

מצוות פגסוס

 

1110$ לאדם בחדר זוגי

תוספת ליחיד- 165$

* המחיר לנוסע/ת בחדר זוגי. * מספר תשלומים – עד 3 (עד חודש לאחר היציאה)

 

המחירים כוללים:

 • טיסות: טיסות עם חברת התעופה "אייר ברלין" בכרטיס קבוצתי (בכפוף לשינויים אפשריים בלו"ז הטיסות) (ארוחות ושתייה לא מוגשות בטיסות אייר ברלין).
 • תל-אביב ברלין 08:05<-04:50 / ברלין תל-אביב 03:35<-22:35 (הגעה למחרת)
  • מלונות: מדרגה ראשונה 4 כוכבים. בחדרים זוגיים עם שירותים צמודים.       
 • כלכלה: ארוחת בוקר לאורך כל הדרך ועוד 3 ארוחות ערב.
 • בילוי ערב: יציאה למופע ערב כולל הסעה STARS IN CONCERT (ייתכן כי יהיה מופע אחר)

 

 • תחבורה: אוטובוס מיוחד לתיירים לפי התוכנית. העברות מ/אל שדה התעופה.          
 • ביקורים וכניסות: ביקורים וכניסות לאתרים ע"פי התוכנית המפורטת+בילוי ערב מופע מהנה .
 • הדרכה: מדריכ/ה ישראלי/ת צמוד מצוות מדריכי פגסוס     
 • כללי: מסי נמל בנתב"ג ובברלין · תוספת דלק וביטחון לחברת התעופה נכון ל 01/06/2017. ייתכנו שינויים והמחיר הסופי ייקבע ע"י חברות התעופה וייגבו ע"י נציג פגסוס במועד קבלת כרטיס הטיסה ובסמוך למועדי יציאת הטיול. חשוב לציין, כי סכומים אלה מועברים בהתאמה לחברות התעופה ולפגסוס אין רווח מגביה זו ·
 • תשר לנותני השירותים בחו''ל  
 • המחירים אינם כוללים:
 •  שירותי סבלות במלון בברלין (5$ למזוודה 1 לנוסע/ת).
 • עדכוני דלק ומיסי נמל – ראו הערה בסעיף "המחירים כוללים" תחת תת סעיף "כללי".
 • מסמכים: הוצאת דרכון ו/או הארכת תוקפו. על הדרכון להיות בר תוקף לפחות חצי שנה מיום יציאת הטיול. עליכם לוודא, כי בדרכונכם 3 דפים ריקים לפחות (באירופה מספיק 2 דפים בלבד) לצורך חתימות במעברים השונים. בעת הרישום יש לשלוח למשרד צילום של העמוד הראשון בדרכון + הארכה (אם יש).
 • ביטוחים: ביטוח נסיעות רפואי ומטען סטנדרטי או מורחב וכן הטסה רפואית. מומלץ לרכוש הביטוח בעת ההרשמה ככיסוי לדמי הביטול הגבוהים (כמובן עפ"י תנאי הפוליסה).
 • תשר למדריך
 • הסעה לשדה התעופה בארץ
 • כל מה שאינו מוזכר בסעיף "המחיר כולל"  תנאי ביטול: (מומלץ לרכוש ביטוח כבר בהרשמה שיאפשר כיסוי מביטול הטיול מסיבות רפואיות עפ"י כללי הפוליסה)חדר זוגי שיהפוך לחדר יחיד מכל סיבה שהיא- יישא הנשאר בחדר בתשלום ההפרש על החדר היחיד.

 

 • דמי הביטול יגבו מאמצעי התשלום שמסר הלקוח בעת ההרשמה וזאת בהתאם לחתימה על טופס רישום נלווה.
 • ביטול ההזמנה עד 22 ימי עסקים מלאים לפני הטיסה (לא כולל שישבת ו/או ערבי חג וחגים), בחיוב דמי ביטול בסך של 47$ לנוסע/ת.
  ביטול ההזמנה במסגרת 21-15 ימי עסקים מלאים לפני מועד הטיסה יחויב דמי ביטול בסך 400$ לנוסע/ת,
  במסגרת 8-14 ימי עסקים מלאים לפני מועד הטיסה יחויב בדמי ביטול בסך 800$ לנוסע/ת
  ומתחת ל- 7 ימי עסקים מלאים לפני מועד הטיסה יחויב בדמי ביטול בסך 1100$ לנוסע/ת.

  ביטול הטיול ביום יציאתו יחויב בדמי ביטול מלאים. דמי הביטול יקוזזו מהתשלום שבוצע בפועל. במידה ונשלחו דרכוני הנוסעים המבטלים לשגרירות לצורכי ויזה, יוסף לדמי הביטול גם סכום הוצאת הויזה הנקוב לעיל בסעיף המחירים אינם כוללים.
 •   באם הוזמנו שירותים מיוחדים/ נלווים דמי הביטול עבורם יהיו בנוסף לדמי הביטול הנ"ל. (לדוגמא: דיוויד/ שדרוג מחלקה בטיסה/ כרטוס מוקדם/ טיסות פנים וכו' על כן, יש לזכור! באחריותך לרכוש פוליסת ביטוח המכסה דמי ביטול לכל מקרה שעתיד לבוא.
 • חדר זוגי שיהפוך לחדר יחיד מכל סיבה שהיא- יישא הנשאר בחדר בתשלום ההפרש על החדר היחיד.

**ביטול טיול ייעשה ויכנס לתוקף אך ורק לאחר שליחת פקס למספר 04-8620432 -או מייל למייל sharon@milav.org.il המאשר את ביטול הטיול ואישורו חזרה ע"י מילב.

 

בטיול זה נדרשת יכולת הליכה!

 מועד אחרון להרשמה: 13/8/2017 או עד גמר המקומות

 

ההרשמה במועדוני מילב ובמשרד הראשי

רח' אחד העם 15 חיפה

04-8622491 שלוחה 107

 ניתן למלא טפסי הרשמה ולשלוח למייל sharon@milav.org.il

או לפקס 04-8620432 בצירוף העתקי דרכונים.

באחריות השולח לוודא הגעת הפקס טלפונית במשרד!

להורדת הטפסים לחצו כן>

  

הטיול מותנה במינימום משתתפים.

הטיול הינו באחריות וביצוע חברת "פגסוס". מילב אינה צד ואינה אחראית לטיול.

במידה ולא תתגבש קבוצה ממילב יצורפו הנרשמים לקבוצה מטעם "פגסוס"